2016 yılı itibariyle tüm ustalığı ve birikmiş tecrübesiyle oluşturduğumuz ekibimiz alanında uzman olarak faaliyet gösterirken, her zaman kendisiyle yarışmayı, sağlam, yenilikçi ve bir o kadarda tüm dünya medeniyetlerinin tarih ve doğal coğrafyasını her zaman araştırarak, hiçbir zaman emek ve kaliteden taviz vermeden, tüm samimiyetimiz ve gücümüzle yapmakta olduğumuz çevre güvenlik sistemlerini özenle müşterinin isteklerine göre en kısa sürede teslimatını yapmaktadır.Görselliğin yanında kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımından taviz vermeyen firmamız işinde profosyonelliği her zaman ön planda tutmaktadır. Gayemiz sizleri de kazanarak, yaşam alanlarınıza, işyerleri, siteler, arsa, bahçe, bağ, ve inşaatlarınıza kalıcı değer katmaktır.. Kuruluş olarak amacımız sizlerin düşlerini gerçeğe yansıtabilmek ve taşınmazlarınızın güvenliğini sağlamaktır.. Bu bizim en önemli prensibimizdir. Çünkü müşterilerimizin hizmetimiz ve ürün kalitesinden memnun olması, bizim bir sonraki projemize daha sıkı bir şekilde sarılmamızı ve konsantre olmamızı sağlamaktadır.
Sonuç olarak birçok önemli projede yer almış bir kuruluş olarak sizlere geçmişte yaptıklarımızın yanında geleceğe yönelik projeler de sunuyoruz. Amacımız her yerde aynı ürünleri kullanmaktansa mekana ve dokuya uygun doğallığını bozmayacak, yıllarca sağlamlığını koruyacak ve ek bir bakım gerektirmeyecek, sizlerinde gözüne hoş gelecek ürünler ortaya çıkarmaktır. Bu hizmetlerin oluşumunda siz değerli müşterilerimizin fikir ve görüşlerini her zaman saygıyla değerlendirip projemizin bir parçası yapıyoruz.
Ayrıca bizlerle aynı işi icra etmeye çalışan samimi, dürüst ve kaliteli meslektaşlarımıza başarılar dileriz. Saygılarımızla Kumluca Telsan.

Vizyonumuz

Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi fikirler ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak.

Misyonumuz

Önce müşteri ilkesi doğrultusunda, yöneticiler, çalışanlar ve çözüm ortaklarımız ile birlikte hareket ederek; müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda hızlı, kaliteli, güvenilir çözümler üretmek, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına karşı en uygun çözümleri sunmak.

Daha Fazlası